Bugun...
Şanlıurfa °C

21-01-2016 09:04 Kategori: YAŞAM

AYŞENUR AYHAN DAR GELİR AİLELERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR.

AYŞENUR AYHAN DAR GELİR AİLELERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR.
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Belediyecilik hizmetlerini ilçe genelinde başarıyla icra eden Akçakale Belediye Başkanı Ecz.Abdulhakim Ayhan’a en büyük destek eşi Ayşenur Ayhan’dan geliyor."

hibeee

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında harekete geçen Ayşenur Ayhan, yardıma muhtaç ailelere ulaşmaya devam ediyor.

Belediyeciliğin alt ve üst yapıdan ibaret olmadığının en güzel örneklerinden biri de Akçakale’de yaşanıyor.  İlçe genelinde yaptığı alt ve üst yapı çalışmalarıyla kamuoyunun takdirini toplayan Akçakale Belediye Başkanı Ecz.Abdulhakim Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan ilçede yaşayan yardıma muhtaç ailelere ulaşmaya devam ediyor.

Akçakale Belediye Başkanı Ecz.Abdülhakim Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan ilçe genelinde yardım seferberliği başlattı.  Sabahın erken saatlerinde Akçakale belediyesi sosyal yardım işler müdürlüğünden bir ekiple birlikte yola koyulan Ayşenur  Ayhan, Akçakale’de yardıma muhtaç ailelerin kapısını tek tek çalarak gıda kolisi, giyecek ve muhtelif ev eşyaları yardımında bulundu. Ayşenur Ayhan özelikle çocuklar ve kadınlarla yakından ilgilendi. Yardım kolilerinin dağıtımı sırasında vatandaşın evinde bulunan bazı eksiklikleri de not aldıran Ayhan en kısa sürede bu sorunların çözümü için de söz verdi.

Yardım kolilerinin dağıtımı esnasında açıklama yapan Akçakale Belediye Başkanı Ecz.Abdulhakim Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan:"Akçakale belediye ekiplerimiz tarafından  daha önce tespit edilen dar gelirli aileleri ziyaret edip ailelere Gıda,Çocuklara kıyafet ve yağmurdan dolayı evleri akan vatandaşlarımızın evlerine branda çekiyoruz. Elimizden geldiği kadar belediye ekiplerimiz tarafından tespit edilen ailelere ulaşmaya çalışıyoruz.Akçakale belediyesi çalışmalarına devam ediyor."Dedi.

Yapılan yardımlardan yardım alan aileler Ayşenur Ayhan'a teşekkür edip  dua etti.

Haber Videosu
katine 3

HABERE YORUM YAZINDİĞER YAŞAM HABERLERİ
FACE BOOK


ÇOK OKUNAN HABERLER
yeni izler
ANKETİMİZE KATILIN

ŞANLIURFA'DA EN ÇOK ÇALIŞAN BELEDİYE HANGİSİ ?

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
EYYUBİYE BELEDİYESİ
HALİLİYE BELEDİYESİ
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ
SURUÇ BELEDİYESİ
SİVEREK BELEDİYESİ
BİRECİK BELEDİYESİ
AKÇAKALE BELEDİYESİ
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ
CEYLANPINAR BELEDİYESİ
Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU