Bugun...
Şanlıurfa °C

31-05-2018 16:41 Kategori: SİYASET

Listede adı yok ama aday gibi çalışıyor

Listede adı yok ama aday gibi çalışıyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, 24 Haziran seçimlerinde aday olmamasına rağmen Şanlıurfa’da seçim çalışmalarını bir aday gibi sürdürüyor."

hibeee

AK Parti Aday tanıtım toplantısına katılıp birlik ve beraberlik mesajı veren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, 24 Haziran seçimleri için partisine destek için Haliliye ilçesi kırsal mahallelerinde muhtar ve kanaat önderleri ile sahur programı yaptı.

Programa ev sahipliği yapan Mahmut Kaçar “7 yıl boyunca bizi destekleyen, Mecliste temsil yetkisi veren tüm Şanlıurfalılara çok teşekkür ediyorum. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde Şanlıurfa güçlü Türkiye için liderimiz Recep Tayyip Erdoğana, Ak Partimize ve davamıza sahip çıkarak ve gereken desteği verecektir. Gün davaya sahip çıkma, tüm Mazlum milletlerin ve İslam aleminin umudu olan harekete sahip çıkma günüdür” dedi.

Toplantıya Haliliye kırsal mahallelerinden bir çok kanaat önderi, aile büyükleri, muhtarların yanı sıra Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve Haliliye AK Parti ilçe başkanı Mehmet Canpolat da katıldı.

 katine 3

HABERE YORUM YAZINDİĞER SİYASET HABERLERİ
FACE BOOK


ÇOK OKUNAN HABERLER
yeni izler
ANKETİMİZE KATILIN

ŞANLIURFA'DA EN ÇOK ÇALIŞAN BELEDİYE HANGİSİ ?

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
EYYUBİYE BELEDİYESİ
HALİLİYE BELEDİYESİ
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ
SURUÇ BELEDİYESİ
SİVEREK BELEDİYESİ
BİRECİK BELEDİYESİ
AKÇAKALE BELEDİYESİ
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ
CEYLANPINAR BELEDİYESİ
Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ