Bugun...
Şanlıurfa °C

27-06-2015 10:49 Kategori: SEKTÖR VİZYONU

Sektör Vizyonu Sektörel gelişmeleri adım adım takip ediyor.!

Sektör Vizyonu Sektörel gelişmeleri adım adım takip ediyor.!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sektör Vizyonu programımızın bu haftaki konuğu Aris İstanbul Lazer Epilasyon ve Zayıflama Merkezi. Firma temsilcisi Mustafa Kadir bey ve yönetim kurulu başkanımız sayın Ahmet Gül arasında geçen bu samimi röportajı istifadenize sunuyoruz."

hibeee

Ahmet GÜL:  Merhaba Mustafa bey, son zamanlarda Şanlıurfa'da adınızdan sıkça söz ettiriyorsunuz. Sektörünüz ve yaptığınız çalışmalar hakkında ne söylemek istersiniz?

Mustafa KADİR: Merhabalar, Şöyle söyleyeyim 10 yıldır herbalife ile çalışıyorum. Bu süreç içinde gördüğüm şey şu oldu insanların doğal yollarla kilo vermeye ihtiyacı var. Doğal yollarla zayıflamak ise ancak doğal yol ve yöntemlerle olur. Biz de müşterilerimiz için salon satın aldık, içersinde zayıflama, lazer epilasyon, cilt bakımı, spor, kuaför, diyetisyen ve herbalife bulunduran mini bir kompleks oluşturduk.

Ahmet GÜL:  Peki müşterileriniz farklı yerlerde hizmet almak istediklerinde nasıl hizmet veriyorsunuz?

Mustafa KADİR: Şuanda Türkiye çapında 22 ilde şubemiz var. Zaten Aris İstanbul, merkezi yapısı itibariyle müşterilerimizi ülke çapında aktif olan bir veri tabanına kaydediyoruz. 22 şubeden hangisine giderse gitsin aynı hizmeti almaya devam edecektir. Mevcut ödemeleri, hangi imkânlardan yararlandıkları ve ne gibi faaliyetlerde bulundukları sistemde kayıtlıdır.

Ahmet GÜL:  İnsanların Aris İstanbul’u tercih etme sebepleri genellikle nelerdir. Ne gibi dönüşler alıyorsunuz müşterilerinizden?

Mustafa KADİR: Firmamızın özellikle tercih sebebi güvenilir olmasıdır. Bugün var yarın yok şeklinde bir paravan şirket olmaması, yılların birikimi ve köklü bir şirket olması sebebiyle insanlar Aris İstanbul’a güveniyor. Makinelerimizin yeni olması, kullanılan yöntem ve tekniklerin güncel olması bizi piyasada güçlü kılıyor. Düşünün ki özel bi güzellik salonunda zayıflamanız için size alanında uzman bir diyetisyen hizmet veriyor. Üstelik sonuç alma şartıyla. Yani diyetisyen sizi ya kesin bir sonuç ile programın başında belirtilen hedefe ulaştıracak, ya da ulaştıramadığı kadar hedefin parasını iade edecek. Özellikle firmamızda zayıflama konusunda yoğun bir talep oluşmaktadır. Zaten firma olarak biz kampanya yaptık “kilo verme garantili 10 kg zayıflamak 1000 tl” şeklinde.

Ahmet GÜL:  Şanlıurfa’da kaç kişilik bir ekip ile hizmet veriyorsunuz ve hedefleriniz nelerdir?

Mustafa KADİR: Biz Şanlıurfa şubesi olarak 8 kişilik bir ekip ile hizmet veriyoruz. Hedefimiz garantili paketler ile Şanlıurfa’nın en gelişmiş zayıflama kompleksi olmaktır. İlk defa gelen müşterilerimize ücretsiz olarak tek seans istenilen bir bölgeye lazer epilasyon yapıyoruz. Tüm müşterilerimize ve ilk defa gelen müşterilerimize ücretsiz vücut analizi yapıyoruz.

Ahmet GÜL:  Mustafa bey verdiğiniz kıymetli bilgiler için teşekkür ederim. Şanlıurfa hedeflerinize bir an önce ulaşmanız dileğiyle.

Mustafa KADİR: Bizi dinlediğiniz, sektörümüzün sesini Şanlıurfa’ya duyurduğunuz için biz teşekkür ederiz.

Bahcelievler Mh.Eski Stadyum

Krs.LCW Yani Turkcell Ustu Kat:1

Haliliye/ŞANLIURFA

Tel : 0.414 347 05 06

 

 

 katine 3

Editör: Sinan YUSUFOĞLU
HABERE YORUM YAZINDİĞER SEKTÖR VİZYONU HABERLERİ
FACE BOOK


ÇOK OKUNAN HABERLER
yeni izler
ANKETİMİZE KATILIN

ŞANLIURFA'DA EN ÇOK ÇALIŞAN BELEDİYE HANGİSİ ?

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
EYYUBİYE BELEDİYESİ
HALİLİYE BELEDİYESİ
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ
SURUÇ BELEDİYESİ
SİVEREK BELEDİYESİ
BİRECİK BELEDİYESİ
AKÇAKALE BELEDİYESİ
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ
CEYLANPINAR BELEDİYESİ
Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU