Bugun...
Şanlıurfa °C

05-10-2018 15:44 Kategori: GÜNDEM

SURUÇ MEYDAN PROJESİ TAMAM…

SURUÇ MEYDAN PROJESİ TAMAM…
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"VEKİL YILDIZ ve BAŞKAN AÇIKGÖZ’den SURUÇ’a BİR MÜJDE DAHA… Suruç Belediyesi yeni projelerle ilçenin ticari, kültürel ve turizm gelişimini öne çıkartmayı hedefliyor. Suruç ilçesini turizm ile anılan bir ilçe konumuna getirme hedefiyle çıktığı hizmet yolunda hızla ilerlemesi için fiziki ve görsel mekânlar oluşturma adına meydan düzenleme çalışmaları da hız kazandı. "

hibeee

Bu kapsamda projesi hazırlanan ve yapım aşamasında olan Suruç Meydan Projesi ile ilgili müjdeli haber geldi.
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız ile Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz, iller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü makamında ziyaret ederek Meydan Projesi ile ilgili görüştüler. Yapılan görüşmenin ardından bölge halkının beklediği müjdeyi Başkan Açıkgöz ile Vekil Yıldız verdiler.
İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük projenin tamamının hayata geçirilmesi için gerekli imzayı atarken start verilen proje hayata geçtiğinde ilçe adeta yeni bir görünüme kavuşmuş olacak.
Suruç Belediye Başkanı Tarık Açıkgöz Suruç Meydan projesi ile insanların sosyalleşmesi adına gezi alanları, dinlenme alanları, eğlence alanları, çocukların güvenli vakit geçireceği alanlar, yeme içme alanları ve spor etkinlik alanları ve prestij caddesi boydan boya Türk bayrağı, At figürü ve Nar figürü ile ışıklandırılacak. Meydan projesi ile bölge halkının ihtiyaçlarının karşılanması sağlanırken çevre il ve ilçelerden gelen yerli ve yabancı turistlerin Suruç ilçesinde rahat, güvenli ve huzurlu zaman geçirmesi için gerekli donatılara ulaşması da hedefleniyor. Nüfus için gerekli olan donatılar çerçevesinde ilçemize modern ve kent estetiğine uygun alanlar kazandırmaya devam edeceğiz bu anlamda çalışmalarımıza büyük katkı sunan Sayın Milletvekilimiz İbrahim Halil Yıldız’a tüm bürokratlarımıza iller bankası Genel Müdürümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum " dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız ise " Halkımıza en iyi hizmeti vermek için TBMM’deki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Meclisteki çalışmalarımız arasında bir yandan halkımızın taleplerini alıyoruz. Bir yandan da yeni projeleri bölgemize kazandırmaya devam ediyoruz. Onlardan birisi de SURUÇ MEYDAN PROJESİ, Sayın Başkanımız Tarık Açıkgöz beyle bugün başkentimizde iller Bankası Genel Müdürümüz Yusuf Büyük ile önemli bir görüşme yaparak Suruç ilçesinin çehresini değiştirecek bir projenin startını verdik. Projemiz önümüzdeki günlerde hayata geçecek ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar, masa, oturma odası ve iç mekan
 


katine 3

HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ
FACE BOOK


ÇOK OKUNAN HABERLER
yeni izler
ANKETİMİZE KATILIN

ŞANLIURFA'DA EN ÇOK ÇALIŞAN BELEDİYE HANGİSİ ?

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
EYYUBİYE BELEDİYESİ
HALİLİYE BELEDİYESİ
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ
SURUÇ BELEDİYESİ
SİVEREK BELEDİYESİ
BİRECİK BELEDİYESİ
AKÇAKALE BELEDİYESİ
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ
CEYLANPINAR BELEDİYESİ
Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU