Bugun...
Şanlıurfa °C

01-12-2018 00:12 Kategori: GÜNDEM

Teşekkürler Şanlıurfa

Teşekkürler Şanlıurfa
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Ak Parti Şanlıurfa il Başkanı Bahattin Yıldız, partisinin büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül için havaalanı ve parti binası önünde ki mitinge gelen Şanlıurfa halkına teşekkür etti,"

hibeee

Başkan Yıldız, sosyal medya hesabından açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi;

1/Bugün Şanlıurfa, Miletvekillleriyle,İlçe Başkanlarımızla Belediye Başkanlarımızla,Teşkilat Üyelerimizle,Kadın,Gençlik kollarımızla Ve Kadir Şinas Halkımızla Muhteşem Bir Şekilde Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızı Karşıladı Ve Bağrına Bastı. 

2/ Havalimanı ve İl Başkanlığımızın Önü Sevgi Seliydi Adeta. Her Daim Partimize Liderimize Ve Teşkilatımıza Sahip Çıkan Kadim Şanlıurfa Halkımıza Teşekkürlerimi Şahsım Ve Teşkilatım Adına Sunuyor, 31 Mart Mahalli Seçimlerinde Kendilerinden Büyük Destek İstiyoruz.

3/ Bugün, Gönüllere Hitap Eden Teşkilat Düsturuyla Hareket Eden, Adayına Ve Partisine Bir Kez Daha Sahip Çıkan Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, Ana Kademelerimize Ve Mahalle Teşkilatlarımıza Teşekkürlerimi Sunuyorum.

4/ Aday Tanıtım Programımıza Teşrif Ederek Bizimle Bu Kutlu Yürüyüşte El Ele,Kol Kola,Gönül Gönüle Yürüyen Şanlıurfa'mızı En İyi Şekilde Temsil Eden Milletvekillerimize Teşekkür Ediyorum.

5/ Hizmet Eri, Şanlıurfa Sevdalısı Duruşu, Özverili Çalışmaları,13 İlçemize Eşit Duruşu Ve Ak Parti Sevdalısı Mevcut Belediye Başkanımız Nihat Çiftçiye Teşekkür Ediyor,Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Zeynel Abidin Beyazgül'e Ve Ekibine Başarılar Diliyorum.katine 3

HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ
FACE BOOK


ÇOK OKUNAN HABERLER
yeni izler
ANKETİMİZE KATILIN

ŞANLIURFA'DA EN ÇOK ÇALIŞAN BELEDİYE HANGİSİ ?

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
EYYUBİYE BELEDİYESİ
HALİLİYE BELEDİYESİ
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ
SURUÇ BELEDİYESİ
SİVEREK BELEDİYESİ
BİRECİK BELEDİYESİ
AKÇAKALE BELEDİYESİ
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ
CEYLANPINAR BELEDİYESİ
Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ