Bugun...
Şanlıurfa °C

06-12-2018 21:55 Kategori: GÜNDEM

Tek Başına Teröre Tepki Menderes Atilla'ya Destek Yürüyüşü Yaptı

Tek Başına Teröre Tepki Menderes Atilla'ya Destek Yürüyüşü Yaptı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde Aydoğdu Kırsal Mahallesi'nde ikamet eden Feride Demir isimli kadın ilçe merkezinde eline aldığı Türk bayrağıyla teröre karşı yürüdü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya destek verdi."

hibeee

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde Aydoğdu Kırsal Mahallesi'nde ikamet eden Feride Demir isimli kadın ilçe merkezinde eline aldığı Türk bayrağıyla teröre karşı yürüdü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya destek verdi.

Olay bugün öğle saatlerinde Ceylanpınar ilçe merkezinde meydana geldi. Ceylanpınar'ın Aydoğdu Kırsal Mahallesi'nde ikamet eden 45 yaşlarında olan Feride Demir isimli kadın üstündeki asker kamuflajı, eline aldığı Türk Bayrağı ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın posteriyle ilçe merkezinde tek kişilik yürüyüş yaptı. yürüyüş sırasında teröre lanet eden Demir, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya destek verdi.

Feride Demir yürüyüşü sırasında sık sık "teröre lanet, Tek Türkiye" sloganları attı.

"BEN YÜRÜYÜŞ YAPIYORUM HEM TERÖRE LANET EDİYORUM HEM DE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE MENDERES ATİLLA'YA DESTEK VERİYORUM"

Feride Demir, yaptığı yürüyüşle teröre lanet okuyup Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya destek verdiğini ifade etti. Demir, "Bayrak kaldırarak hem ülkeme hem de Belediye Başkanımız Menderes Atilla'ya destek oluyorum. Şehitlerimiz bu ülke için öldüler. Allah hepsine rahmet eylesin. Hangisi Menderes Atilla kadar hizmet yaptı. Ben yürüyüş yapıyorum hem teröre lanet ediyorum hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Menderes Atilla'ya destek veriyorum.Erdoğan'a da dua ediyorum ve inşallah belediye başkanımız Menderes Atilla yine kazanacak. Erdoğan'a çok dua ettim ve hamd olsun kazandı. Vatan bölünmez ve şehitler ölmez. Şehit polis ve askerlerimize Allah rahmet eylesin, hepsi cennete gittiler. Ben Feride Demir olarak ne terörden ne de kimseden korkmuyorum" dedi.

Haber Videosu
katine 3

HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ
FACE BOOK


ÇOK OKUNAN HABERLER
yeni izler
ANKETİMİZE KATILIN

ŞANLIURFA'DA EN ÇOK ÇALIŞAN BELEDİYE HANGİSİ ?

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
EYYUBİYE BELEDİYESİ
HALİLİYE BELEDİYESİ
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ
SURUÇ BELEDİYESİ
SİVEREK BELEDİYESİ
BİRECİK BELEDİYESİ
AKÇAKALE BELEDİYESİ
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ
CEYLANPINAR BELEDİYESİ
Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ