Bugun...
Şanlıurfa °C

04-10-2017 18:15 Kategori: EĞİTİM

HARRAN ÜNİVERSİTESİ ORYANTASYON GERZİSİ

HARRAN ÜNİVERSİTESİ ORYANTASYON GERZİSİ
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Harran Üniversitesi, 2017-2018 eğitim öğretim yılında kaydını yapan öğrencilerini Halfeti ilçesine götürdü."

hibeee

Harran Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı ve Üniak tarafından organize edilen program çerçevesinde yeni gelen öğrenciler haftasonu Şanlıurfa’nın “ Saklı Cenneti” olarak bilinen Halfeti ilçesine götürüldü.

Öğrenci gezisine sponsor olan Şanlıurfa Büyükşehir belediyesine teşekkür eden Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın; “2017-2018 eğitim öğretim yılında Üniversitemizi kazanan öğrencilerimizi, kültür gezileri kapsamında Halfeti ilçesine gönderdik. Öğrencilerimizin yaşadıkları çevreyi tanımaları önemlidir. İhtiyaç oldukça bu tur gezilerimiz devam edecek. Buraya okumaya gelen tüm evlatlarımız ailelerinin bizlere birer emanetidir. Burada okudukları sürece bizim evletlarımızdır, her şeyin en iyisine layıktırlar” dedi.

Öğrencilerin gezisine başkanlık eden Harran Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanı Barış Yaşar ise yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Üniak ile birlikte Halfeti ilçemize yeni kazanan kardeşlerimizi geziye götürdük. Bu etkinlikte bize gerekli ulaşım imkanlarını sağlayan BELSAN’a ve orada yemek ihtiyacımızı karşılayan Beltura çok teşekkür ediyoruz. Biz öğrencileri yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediyemize ayrıca teşekkür ediyor, desteklerinin devamlarını diliyoruz” diye konuştu.

 katine 3

HABERE YORUM YAZINDİĞER EĞİTİM HABERLERİ
FACE BOOK


ÇOK OKUNAN HABERLER
yeni izler
ANKETİMİZE KATILIN

ŞANLIURFA'DA EN ÇOK ÇALIŞAN BELEDİYE HANGİSİ ?

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
EYYUBİYE BELEDİYESİ
HALİLİYE BELEDİYESİ
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ
SURUÇ BELEDİYESİ
SİVEREK BELEDİYESİ
BİRECİK BELEDİYESİ
AKÇAKALE BELEDİYESİ
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ
CEYLANPINAR BELEDİYESİ
Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ